Maand van de Digitale Fitheid

Het aanleren en bijhouden van digitale vaardigheden gaat niet vanzelf. Daarom hebben verschillende partijen, waaronder RADIO, de handen in elkaar geslagen en maart uitgeroepen tot de Maand van de Digitale Fitheid.

Werk elke week 1 uur aan jouw digitale fitheid

Als we mentale welzijn, ontwikkeling en werkplezier van kenniswerkers/beeldschermwerkers serieus willen nemen, en tegelijk aan slagkracht en innovatie willen werken. Dan ontkomen we niet aan digitale fitheid. In de Maand maken medewerkers van de overheid en alle andere kenniswerkers/beeldschermwerkers tijd voor het verbeteren van hun digitale fitheid. De 4e editie is van 1 t/m 31 maart 2025. Waarom? Omdat goed omgaan met digitale devices en informatie minder frustratie, minder stress en minder fouten en zoveel meer werkplezier oplevert. Luister ook eens een podcast over digitale fitheid.

Digitale fitheid en de 5 pijlers

Digitale fitheid bestaat uit 5 pijlers. Werk aan de pijlers om digitaal fit te worden. In i-tv report legt Martijn Aslander, mede-intiatiefnemer, uit wat digitale fitheid is. Bekijk de video (via YouTube).

  1. Digitaal bewustzijn

  2. Digitale hygiëne

  3. Digitale vaardigheden

  4. Persoonlijk kennismanagement

  5. Persoonlijke groei met hulp van technologie

Aan de slag met organisatoren, partners en deelnemers

Om de maand tot een succes te maken hebben we trekkers, partners en deelnemers nodig.

Blijf op de hoogte

Er is ook een nieuwsbrief voor de Maand van de Digitale Fitheid. Deze verschijnt in aanloop naar en tijdens de Maand een aantal keer. Voor inspiratie, laatste nieuws en activiteiten. Meld je aan via radio@rijksoverheid.nl

Activiteiten

MeetUp | Maand van de Digitale Fitheid 2025

Wil je meedoen met de 4e editie van de Maand van de Digitale Fitheid of meer te weten komen over deze maand? Kom dan naar de MeetUps voor organisatoren. Thema: Digitale integriteit.

Activiteitendata

  • Datum
  • Tijd -
  • Locatie Stadhuis Den Haag | Gemeentearchief (begane grond) Spui 70 | Den Haag

Maand van de Digitale Fitheid 2025: 1 t/m 31 maart

Een maand vol inspirerende workshops, kennissessies, lezingen en meer om digitaal fitter te worden. Alle programma-onderdelen zijn gratis toegankelijk.

Activiteitendata

  • Datum -
  • Locatie Hele maand | online en fysieke bijeenkomsten

Kick off Maand van de Digitale Fitheid 2025

Ontdek, Leer, Verbind! Laat je inspireren zodat je een vliegende start kunt maken met de Maand van de Digitale Fitheid. We zien je graag maandag 3 maart. Je bent van harte welkom. Spetterend programma volgt! Reserveer alvast jouw plek.

Activiteitendata

  • Datum
  • Tijd -
  • Locatie Seats2meet, Utrecht CS, Moreelsepark 65, 3511 EP

Nieuws

Abonneren op nieuws over dit onderwerp Meer nieuws