- Datum: 07-10-2026
- Tijd: 13:00 - 16:00
- Locatie: Den Haag, nadere informatie volgt na aanmelding
Het besluit VIRBI is geactualiseerd en om jou op weg te helpen met de implementatie worden er meerdere workshops georganiseerd. Op 7 oktober a.s. organiseren we nog 2 workshops over onderdelen van het besluit: rubriceren van gevoelige informatie en Te Beschermen Belangen (TBB) systematiek.
Voor wie
De workshops zijn bedoeld voor medewerkers en leidinggevenden van de (Rijks)overheid in de volgende rollen:
- beveiligingsambtenaren (BVA) en Chief Information Security Officers (CISO)
- (security) architecten
- risicomanagementfuncties
- project- en programmaleiders
- lijnmanagers
- directeuren en bestuurders (zoals DG’s en SG’s)
Ook is het interessant voor andere medewerkers die betrokken zijn bij de implementatie van VIRBI 2025 en voor cybersecuritybedrijven die voor de overheid opdrachten uitvoeren om gevoelige informatie te beveiligen.
Gereedschapskist implementatie VIRBI 2025
Hoe kun je als organisatie of departement aan VIRBI voldoen? En hoe implementeer je het? Om je hiermee te helpen is er een gereedschapskist gemaakt met verschillende gereedschappen. Bekijk de gereedschapskist via platform Digitale Overheid.
Kosten
De workshop is kosteloos voor de deelnemers. CIO Rijk, onderdeel van ministerie van BZK, maakt deze workshops mede mogelijk.
Aanmelden
Je kunt je aanmelden voor 1 of meerdere workshops van jouw keuze via het formulier. Direct aanmelden via formulier (website Formdesk)