- 12-03-2026
- 12:30 - 17:00
- Den Bosch
Nadere info volgt na aanmelding
Na het succes van de eerdere werkbezoeken aan toonaangevende techbedrijven gaan we dit voorjaaar weer op Techpeditie. Zie en ervaar wat de impact is van nieuwe technologie op ons werk bij de overheid. Op 12 maart gaan we op bezoek bij SAP en 4 juni zijn we te gast bij Netcompany, medebouwer van dit Europese prototype van de Digitale Wallet.
Programma
Tijdens deze Techpeditie naar SAP op donderdag 12 maart 2026 ontdekken we hoe digitalisering, informatisering en AI de publieke sector versnellen en versterken. SAP laat zien welke rol het bedrijf speelt binnen de Nederlandse overheid en neemt je mee in de nieuwste internationale ontwikkelingen rond slimme, verantwoorde inzet van technologie. Het programma van een Techpeditie bestaat uit de volgende onderdelen.
| 12.30-13.00 uur | Inloop en lunch |
| 13.00-16.15 uur | Welkom en inhoudelijk programma |
| vanaf 16.15 uur | Aansluitend een netwerkborrel |
Voor wie en kosten
Iedereen vanuit de (rijks)overheid is van harte welkom. Jouw deelname aan de Techpeditie is kosteloos.
Keuze uit 2 Techpedities
We organiseren dit voorjaar 2 Techpedities. Je bent van harte welkom bij 1 of meerdere van deze werkbezoeken. De andere Techpeditie is donderdag 4 juni 2026 van 12.30-16.00 uur bij Netcompany in Den Haag.
Aanmelden
- Je kunt je bij RADIO aanmelden voor deze Techpeditie via het aanmeldformulier (website Formdesk)
- Ben je een manager en val je onder de Algemene Bestuursdienst meld je dan aan via het ABDleerportaal